محل تبلیغات شما
سلام

میخوام یه پست جدید رو شروع بکنم که خیلی مهمه برای افراد مبتلا به خودایمنی.

اگه به پف صورت، پوکی استخوان، کورتن، حساسیت پوست، نازک شدن پوست،گرفتگی عضله، مشکلات هورمونی عفونت بدن و . فکر میکنید و میخواید کورتن روتون اثر بد نزاره این پست براتون مفید خواهد بود. بعد اینم از درگیری عضوهای بدن صحبت میکنیم.

مصرف بیشتر از 7.5 میلی گرم در روز کورتن باعث گرد شدن صورت و پف کردن اون میشه. کورتن رو هیچ وقت بدون قرص کلسیم نخورید که استخوناتونو دندوناتونو از دست میدید!!! اگه کلسیم نیست کورتن نخورید اصلا! کلسیمم بدون 2 تا لیوان آب نخورید که سنگ کلیه میاره. پس وقتی کورتن میخورید یادتون نره که کلسیم زیاد مصرف کنید.

کورتن میتونه باعث نازک شدن پوست و جوش زدن صورت بشه. این جوش میتونه منشا هورمونی داشته باشه یا فقط راهی برای خروج مواد اضافی باشه که بدلیل مصرف کورتن زیر پوست جمع میشه و همون پف بدن رو باعث میشه. یه بخشی از پف که بخاطر الکترولیت هست اما یه بخشیش بخاطر جمع شدن مواد جامد زیر پوست هست که اثر منفی روی چهره داره معمولا اما کاملا قابل رفع و درمانه پس نترسید تا من اینجا هستم.

کورتن باعث دفع پتاسیم و جذب سدیم میشه. دفع پتاسیم باعث گرفتگی عضلات میشه پس اگه موقع مصرف کورتن دچار گرفتگی عضله شدید مال کورتن هست و باید موز و مواد پتاسیم دار بیشتر مصرف کنید. نمک هم کمتر مصرف کنید چون باعث جمع شدن الکترلیت تو بدن و زیر پوست میشه و باد میکنید. نمک تو حالت عادی زیاد خوب نیست ولی برای کسایی که کورتن مصرف میکنن دیگه خیلی خوب نیست

مصرف زیاد کورتن میتونه به ابتلای فرد به آب مروارید و آب سیاه کمک کنه.

مشکلات حافظه هم از دردسرهای دیگه کورتن هست!!! من خودم موقعی که مصرف میکردم حافظه ام داغون بود. آی کیوم همینجوریش پایینه کلا هنگ بودم. حافظه کوتاه مدت اصلا نداشتم دیگه ولی الان خوبم. بعد از رهایی از دست این دیو کورتن حافظه زود برمیگرده دوباره پس نگرانش نشید.

بعضیا فکر میکنن کوتن مثلا یه مسکنه یا میکربهارو میکشه!!! یا خونو تمیز میکنه!!! که باید بهشون بگم زهی خیال باطل چون عمرا کورتن انقدر سودمند باشه. تنها کاری که کورتن میکنه اینه که سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه همین!!! چون بعضی بیماری ها اثرشون با ضعیف شدن سیستم ایمنی کم میشه دکترا کورتن میدن به بیمار وگرنه هیچ جنبه درمانی نداری این لامصب. سیستم ایمنی که وحشی میشه اینو میدن به بیمار سریع خمار میشه سیستم ایمنیش. ولی خب دیگه هرچی دوز کورتن بیشتر باشه احتمال ابتلا به انواع قارچ و ویروس و میکرب بیشتر میشه که اینم از مزایای بیشمار این داروی مفیده

استفاده مکرر از کورتون باعث تحلیل رفتن عضلات می‌شه. به‌دلیل تخریب پروتئین‌های بدن، پروتئین غذایی فرد باید حتی‌الامکان بالا باشد.

استفاده از مقادیر بالای کورتون موجب افزایش احتمال نوع خاصی از بی‌نظمی ضربان قلب که یکی از عوامل اصلی سکته مغزی است، می‌شود.

علاوه بر اینها استفاده از کورتون می‌تواند موجب سردرد، سرگیجه، عصبانیت، افسردگی،‌ هیجان‌پذیری، اختلال‌خواب، جوش غرور، رشد موهای زائد، ناراحتی معده، افزایش فشار خون، تاخیر در بهبود بیماری‌های عفونی و زخم‌ها، درد یا ضعف عضلانی، افزایش تعریق، تشنگی شدید، کبودشدگی غیرطبیعی و اختلال در قاعدگی ن و . بشود.

ولی یادتون باشه برای کنترل بیماری گاهی همین دارو نیاز جدی هست ولی شما بعد از ضعیف شدن سیستم ایمنی دیوونه میتونید با ورزش فراوون، دوری از استرس و آب فراوون بیماری رو بزنید زمینو هر روز دوز کورتن رو کم کنید تا به صفر برسه. پس نگران نباشید.

اگه دکترام گفتن خودایمنی درمان نداره گوش ندید درمان میشه.بازم چیزی پیدا کردم مینویسم براتون

نوع نگاهتون به زندگی رو تغییر بدین

به مدت یکماه از رژیم غذایی سم زادیی بدن استفاده کنید:

انرژی منفی هارو نادیده بگیرین

کورتن ,میشه ,مصرف ,باعث ,شدن ,رو ,سیستم ایمنی ,مصرف کنید ,زیر پوست ,اینم از ,خوب نیست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محیط شاداب