محل تبلیغات شما

خیلی وقت بود که سری به این وبلاگ نزدم، حس میکنم وارد یه اتاق خاک گرفته شدم که خیلی وقته کسی توش رفت و آمد نمیکنه. میخوام یه مسئله مهمی رو مطرح کنم که به نظرم برای مبارزه با لوپوس اولویت اول هست با تجربه خودم. اون مسئله هم مسئله روحیه هست. اکثر افرادی که تو این چندوقته گرفتار لوپوس یا خودایمنی های دیگه مثل روماتیسم بودن و باهاشون حرف زدم یکسری مشکلات مشابه داشتن. مثلا اکثرشون به راحتی دچار استرس می شدن. خیلی هاشون شاید روزی 3-4 ساعتم نمی تونستن که بخوابن. افرادی رو دیدم که از کوچکترین اتفاقی کلی فکر منفی و استرس به دلشون راه میدادن و زیاد اهل فکر و خیال منفی بودن. 

به عنوان فردی که این بیماری رو تجربه کرده میخوام کسایی که درگیر خودایمنی هستن اول با خودشون کنار بیان و نگاهشون رو به دنیا تغییر بدن. من بزرگترین درسی که از لوپوس گرفتم این بود که (( تا جایی که میتونی برای بهتر کردن شرایط تلاش کن، از جونت مایه بزار، فرقی نمیکنه خودت تو فشار و مشکل هستی یا میخوای دل یه انسان غریبه رو شاد کنی، فقط سعی کن که حتی یک مقدار کم شرایط رو بهتر کنی، سعی کن دنیا با بودن تو جای قشنگ تری برای زندگی کردن باشه و وقتی یک روزی از این کاروانسرا رفتی نبودت حس بشه. اما یادت باشه وقتی اینجوری با دنیا تا میکنی دیگه جایی برای غصه، پشیمونی، استرس و غم نمیمونه، چون تو تمام تلاشت رو کردی و با غصه و ناراحتی فقط خودتو اطرافیانتو نابود میکنی!!! پس تلاشت رو بکن و نتیجه رو بسپر به خدا)).

وقتی ما تمام تلاشمون رو صادقانه بکنیم فقط کافیه که بعدش به خدا اعتماد کنیم و هر تصمیمی که گرفت بهترین تصمیم بدونیم. پس بعد اینکه کارتو انجام دادی بگو من تلاشمو کردم، مطمئنن هیچکس بیشتر از خدا خیر منو نمیخواد، پس دلت آروم باشه چون تکیه کردی به کسی که بهتر از همه مصلحتت رو میدونه و جز اونو برات نمیخواد. زندگیم یه توقف کوتاهه و همه ما یک روزی از این مسافر خونه یا کاروانسرا میریم و به سفرمون ادامه میدیم. هیچکس با مرگ نابود نمیشه. اگر بزرگترین ترس ما از مرگه پس جایی برای نگرانی نیست چون مرگ یه شروع جدیده.

یک توصیه میکنم به افرادی که خودشون بخاطر فشار و استرس بهم ریختن و درگیر خودایمنی شدن. لطفا مطالب منفی سایتها رو هضم نکنید. خیلی از سایتها چیزهای عجیب غریبی راجع به خودایمنی و لوپوس گفتن!!! حتی خیلی از سایتهایی که دست اندر کارانشون پزشکها هستن. به نظر من توجه به روحیه و نحوه زندگی فرد درگیر تو این نقص سیستم ایمنی مهم ترین مسئله هست که متاسفانه خیلی منابع، مطالب سرسری و آمار های نگران کننده ای رو فقط برای رفع تکلیف و اینکه یه چیزی گفته باشن منتشر میکنن. لطفا به مطالب منفی توجه نکنید، منفی هارو فیلتر کنید و فقط اطلاعاتتونو از مشکلتون بالا ببرین. وقتی با یه حریف گردن کلفت دست و پنجه نرم میکنی شناخت داشتن ازش خیلی بهت کمک میکنه و حتی بهت روحیه میده میتونی پیروز مبارزه باشی. حقیقتش من که همون موقع هم که درگیر بودم مطالب رفع تکلیفی و نا امید کننده رو قبول نمی کردم، الان که 4 سال از اون روزها میگذره کاملا مطمئن شدم که چقدر بعضی مطالب احمقانه بودن!!! به نظر خودم که لوپوس یکی از ساده ترین مشکلاتیه که من تو زندگی باهاش درگیر شدم، فقط باید با برنامه و آگاهی برای شکست دادنش تلاش کنی همین!

لطفا نگاهتون رو به دنیا و زندگی تغییر بدین.

نوع نگاهتون به زندگی رو تغییر بدین

به مدت یکماه از رژیم غذایی سم زادیی بدن استفاده کنید:

انرژی منفی هارو نادیده بگیرین

رو ,یه ,فقط ,تو ,خیلی ,درگیر ,تو این ,مطالب منفی ,تلاشت رو ,جایی برای ,افرادی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها